Samen werken we aan een beter transport!
Marc Van Mieghem

Marc Van Mieghem

Zaakvoerder
+32 3 755 34 65
Marc@trans-all.be

Inge Heyrman

Inge Heyrman

Boekhouding
+32 3 750 33 83
Inge@trans-all.be

Raf Onghena

Raf Onghena

Medezaakvoerder
+32 3 750 33 85
Raf@trans-all.be

Chelsea Van Mieghem

Chelsea Van Mieghem

 Administratief Bediende
+32 3 750 33 82
Chelsea@trans-all.be

Van Mieghem Trans-All
Marc Van Mieghem©Carline Vandercruyssen
Koekstraat 17, B-9700 Oudenaarde
Mob: +32(0)477-37.93.62.
E-mail (2): carline.vandercruyssen@gmail.com
E-mail: carline@goedefroitmusic.com

Transport

Trans-all is een flexibel en Just in time transportbedrijf dat hem aanpast naar de klant zijn wensen. Heeft u een specifieke vraag? Dan helpen wij U graag! Onze hoofdactiviteiten zijn transporten in de Benelux, Frankrijk en Duitsland.

Wij beschikken over: Coil Trailers / Open Trailers met dekzeilen / Huiftrailers.

Goederen

Bouwmaterialen – Maritime Kisten – Staal – Coils – Palletgoed

Onze Troeven

Strategische ligging: Ons bedrijf ligt op 15km van de haven van Antwerpen.
Jaarlijkse investering in nieuwe materialen.
Delivery on time & Flexibiliteit
IMG 20190927 125917 893
IMG_20190927_125917_893
IMG_20191009_164720_206
Instasize_191009164659
Share_99_191018100026
Share_100_191018100026
Share_111_191018100026
Share_122_191018100026
Share_116_191018100026
Share_95_191018100026
IMG_20191009_163816_206
Share_114_191018100026
Share_115_191018100026

Onze Chauffeurs

Onze chauffeurs zijn het fundament van dit bedrijf. Ons personeel is grotendeels uit eigen streek zodat de communicatie vlot verloopt.

Ook hebben wij franse chauffeurs voor de transport opdrachten naar Frankrijk. Dankzij hun opleiding in “Vakbekwaamheid” gaan zij op een professionele manier om met de goederen die zij vervoeren.

Via de snelste en meest efficiënte routes.

Wij plannen onze opdrachten volgens de snelste en meest efficiënte routes. Daarnaast proberen wij ook ons wagenpark zo milieu vriendelijk te maken door enkel te rijden met Euro -6 vrachtwagens.

Maatschappelijke Zetel:

Heiveldstraat 76
9120 Beveren-waas
België

Tel:  +32 3 755 34 65
fax: +32 3 755 34 40

Info@trans-all.be

Kantoren:

Doornpark 25
9120 Beveren-waas
België

Tel:  +32 3 755 34 65
fax: +32 3 755 34 40